keyboard_arrow_up

Naujienos

Teisinės paslaugos internetu (Covid-19)

2020/11/06
Dėl didėjančio užsikrėtusių koronaviruso infekcija skaičiaus valstybės gyvenimas grįžta į situaciją, kuri jau buvo šių metų pavasarį. Siekiant užtikrinti visų mūsų sveikatą ir saugumą, kontora ir toliau visiems klientams suteikia galimybę visas advokato paslaugas ir teisines konsultacijas gauti nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos apie teisines paslaugas internetu galite rasti čia.

Advokatas Tadas Kuzminskas kartu su countline.lt vedė mokymus tema „Įvadas į ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamentą (BDAR)“.

2020/10/14
Mokymų dalyviai buvo supažindinti su pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo reikalavimais, nustatytais Bendrajame duomenų apsaugos reglamente: asmens duomenų tvarkymo principai, teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindai, asmens duomenų subjektų teisės, asmens duomenų valdytojo ir tvarkytojo pareigos ir kiti reikalavimai, kuriuos reikia įgyvendinti, kad būtų užtikrintas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento laikymasis. Domina mokymai Jūsų organizacijai?
Daugiau informacijos galite rasti čia.

Darbuotojų asmens duomenų tvarkymas, organizuojant darbą nuotoliniu būdu

2020/04/10
Vyriausybei pratęsus karantiną dėl COVID-19, darbas nuotoliniu būdu ir toliau išlieka aktuali tema. Tačiau reikia nepamiršti, kad susiklosčiusi situacija neatleidžia darbdavių nuo tinkamo darbuotojų asmens duomenų tvarkymo. Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija paskelbė metodinę informaciją, organizuojant darbą nuotoliniu būdu. Pagrindinė žinutė:
☞ vengti perteklinio asmens duomenų tvarkymo veiksmų;
☞ įvertinti, ar jungiantis prie papildomų resursų ir įrankių, reikalingų darbui nuotoliniu būdu, bus tvarkomi papildomi asmens duomenys ir kokiais tikslais;
☞ vien tik pats nuotolinio darbo faktas nesuteikia teisės imtis darbuotojų stebėsenos priemonių.
❗Jei dėl nuotolinio darbo keičiasi darbuotojų asmens duomenų tvarkymas, darbdavys turi parengti papildomą privatumo pranešimą, susijusį su darbuotojų asmens duomenų tvarkymu, jiems dirbant nuotoliniu būdu. Plačiau skaitykite čia.