keyboard_arrow_up

Fintech įmonių ir startuolių (angl. startups) teisinis aptarnavimas

Ši paslauga aktuali finansinių technologijų (angl. FinTech) įmonėms ar startuoliams (angl. startups), kurie neturi vidinio teisininko arba susiduria su sudėtingais teisiniais klausimais, reikalaujančiais ekspertinių teisinių žinių. Tokiu atveju, vidinio teisininko paslaugas teikia advokato kontora. Dauguma teisinių paslaugų gali būti suteikiamos nuotoliniu būdu, todėl bendrovei nereikia steigti atskiros darbo vietos, patirti su tuo susijusių kaštų ar nuolat lankytis advokato kontoroje. Naudojantis šia paslauga visos teisinės paslaugos yra žymiai pigesnės.

Advokatas Tadas Kuzminskas turi sukaupęs 10 metų teisinę patirtį bankininkystės ir finansų srityje, todėl kontora gali užtikrinti, kad teikiant teisines paslaugas ir teisines konsultacijas finansų sektoriaus įmonėms (pavyzdžiui, Fintech, valdymo įmonėms), bus suteikiamos kvalifikuotos į rezultatą orientuotos paslaugos, įvertinant šių bendrovių specifiką ir reguliacinę aplinką.

Teisinis aptarnavimas, be kita ko, apima:Taip pat galime pasiūlyti „Duomenų apsaugos pareigūno“ paslaugą.

Klientai naudodamiesi kontoros teisinėmis paslaugomis gali jaustis saugiai, nes advokato profesinė civilinė atsakomybė yra apdrausta (draudimo suma 100 000 Eur).

Dėl teisinio aptarnavimo paslaugos galite kreiptis čia arba rašykite el. paštu tadas@kuzminskas.eu