keyboard_arrow_up

Teisinės paslaugos ir konsultacijos internetu. Advokatas Vilniuje.

Advokato kontora teikia visų rūšių teisines paslaugas ir teisines konsultacijas internetu (on-line). Teisinių paslaugų ir teisinių konsultacijų teikimo internetu galimybė yra patogi tuo, kad visas teisines paslaugas ir konsultacijas galite gauti neišvykdami iš ofiso ar namų. Teisinės paslaugos internetu – geras sprendimas laisvai samdomiems, individualia veikla užsiimantiems asmenims ar smulkiam verslui.

Klientams, turintiems kvalifikuotą elektroninį parašą, sudaroma galimybė pasirašyti sutartis nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, kai reikia sudaryti atstovavimo sutartį, kad advokatas atstovautų klientui teisme ar kitoje institucijoje.

Galimybė sudaryti teisinių paslaugų teikimo sutartį nuotoliniu būdu, ypatingai aktuali klientams, kuriems reikia teisinių paslaugų Vilniuje (pavyzdžiui, teismo posėdis Vilniuje), tačiau jų gyvenamoji vieta ar buveinė yra kitame mieste. Klientas neturi atvykti į advokato kontorą ir moka tik už teisinėms paslaugos suteikti skirtą laiką.

Teisinių paslaugų teikimui kontora naudoja inovatyvias programas, kurios įgalina turėti vaizdo skambučius, daryti vaizdo konferencijas, bei peržiūrėti dokumentus ar juos koreguoti realiu laiku.

Esant poreikiui advokatas gali atvykti ir į Jūsų buveinės vietą kitame mieste. Tokiu atveju advokato laikas sugaištas kelionėje neapmokestinimas.